Chorwacja - Portal podróżniczy

Rafting Omis

Makarska Riviera Chorwacja

Przyjedź na słoneczne wybrzeże Chorwacji i odkryj urok Makarskiej Riwiery. Ta malownicza część Adriatyku zachwyca turystów pięknymi plażami, krystalicznie czystą wodą oraz majestatycznymi górami w tle. Jej wyjątkowe położenie sprawia, że tuż przy turkusowych wodach morza możesz cieszyć się pięknymi, piaszczystymi plażami lub urokliwymi zatoczkami. Błogie lenistwo na leżaku czy aktywny wodny wypoczynek - wybór należy do ciebie.

więcej...
 
Miasto Split w Chorwacji

Split, położony na wybrzeżu Morza Adriatyckiego, to jedno z najpiękniejszych miast Chorwacji. Jego największym skarbem jest starożytny pałac Dioklecjana, który stanowi serce miasta. To idealne miejsce dla miłośników historii i architektury, ale także tych, którzy pragną poczuć puls nowoczesnego chorwackiego życia. Miasto to stanowi świetną bazę wypadową do odkrywania pięknych chorwackich wysp. Z portu w Splitcie możesz wyruszyć na wycieczki do Hvaru, Brača, Vis czy Korčuli. To okazja do odkrycia rajskich plaż, kulturowych skarbów i turkusowych wód Adriatyku.

więcej...
 
Omis Dalmacja środkowa

Odkryj magię raftingu w Omis. Rzeka Cetina zapewnia niezapomniane wrażenia dla wszystkich, którzy pragną poczuć dreszczyk emocji i cieszyć się pięknem dalmatyńskiego krajobrazu. To niezwykłe doświadczenie, które zostanie w twojej pamięci na zawsze. W Omis znajdziesz również przepiękne plaże, od kamienistych idealnych do nurkowania, po piaszczyste idealne dla rodzin z dziećmi. Omiš oferuje plaże dla wszystkich.

więcej...