Chorwacja - Portal podróżniczy

Pag wyspa atrakcje

Wyspa Pag Chorwacja

Wyspa Pag to jedno z najbardziej fascynujących miejsc na Adriatyku. Ta urocza wyspa, położona u wybrzeży Chorwacji, kryje w sobie niezliczone skarby, które czekają na odkrycie. Jeśli marzycie o wspaniałych plażach, malowniczych krajobrazach i wyjątkowej kulturze, to jesteście we właściwym miejscu.

więcej...
 
Zadar Chorwacja

Zadar to miasto, które zachwyca swoim klimatem i pięknem. Odkryj zabytki architektury i kultury, które przetrwały wieki, zobacz słynne Organy Morskie i Pozdrowienie Słońca. Odwiedź Katedrę św. Anastazji, która jest jednym z najważniejszych zabytków Zadaru. Wejdź do środka i podziwiaj piękno tego sakralnego miejsca. Spacerując po Zadarze, warto zagubić się w jego wąskich uliczkach i odkryć urocze place, na których można zatrzymać się na chwilę, napić się kawy i podziwiać atmosferę miasta. Odkryj uroki chorwackiego wybrzeża, przepięknych plaż, turkusowej wody i niezapomnianych widoków. Przygotuj się na relaks, odpoczynek i przygodę. Sprawdź, jakie jeszcze atrakcje czekają na Ciebie w Zadarze.

więcej...
 
Pag miasto w Chorwacji

Miasto Pag to urocze miasteczko położone na północnym wybrzeżu Chorwacji, na wyspie o tej samej nazwie. Znane jest przede wszystkim z produkcji serów, w tym słynnego sernika pagowego, oraz koronkarskich tradycji. Miasto Pag ma piękne, wąskie uliczki, które zapraszają do spacerów i odkrywania uroków tego miejsca. Zabytki, takie jak klasztor franciszkanów czy romańska katedra św. Marii, są pozostałościami po burzliwej historii miasta, którą można poznać podczas zwiedzania.

więcej...
 
Nin Chorwacja

Odkryj urok miasta Nin, małego skarbu na chorwackim wybrzeżu. To historyczne miasto przyciąga nie tylko swoimi zabytkami, ale także urokliwymi plażami. W Nin znajdziesz szerokie piaszczyste plaże, oraz malownicze zatoczki i naturalne laguny. Zanurz się w krystalicznie czystych wodach Adriatyku, ciesz się orzeźwiającymi kąpielami i relaksem na białym piasku. Plaże w Nin są doskonałym miejscem na rodzinne wakacje.

więcej...
 
Wyspa Krk na Chorwacji

Wyspa Krk leży na północnym wybrzeżu Morza Adriatyckiego, niedaleko brzegów Chorwacji. Ta największa wyspa w Chorwacji stanowi prawdziwy raj dla entuzjastów przyrody oraz osób pragnących delektować się urokami Morza Adriatyckiego. Dowiedz się, jak harmonijnie splatają się przyrodnicze uroki wyspy i pasja twórców win, tworząc niepowtarzalne smaki, które przenikają każdy kieliszek wina z Krku.

więcej...