Chorwacja - Portal podróżniczy

Pag wyspa atrakcje

Wyspa Pag Chorwacja

Wyspa Pag to jedno z najbardziej fascynujących miejsc na Adriatyku. Ta urocza wyspa, położona u wybrzeży Chorwacji, kryje w sobie niezliczone skarby, które czekają na odkrycie. Jeśli marzycie o wspaniałych plażach, malowniczych krajobrazach i wyjątkowej kulturze, to jesteście we właściwym miejscu.

więcej...
 
Zadar Chorwacja

Zadar to miasto, które zachwyca swoim klimatem i pięknem. Odkryj zabytki architektury i kultury, które przetrwały wieki, zobacz słynne Organy Morskie i Pozdrowienie Słońca. Odwiedź Katedrę św. Anastazji, która jest jednym z najważniejszych zabytków Zadaru. Wejdź do środka i podziwiaj piękno tego sakralnego miejsca. Spacerując po Zadarze, warto zagubić się w jego wąskich uliczkach i odkryć urocze place, na których można zatrzymać się na chwilę, napić się kawy i podziwiać atmosferę miasta. Odkryj uroki chorwackiego wybrzeża, przepięknych plaż, turkusowej wody i niezapomnianych widoków. Przygotuj się na relaks, odpoczynek i przygodę. Sprawdź, jakie jeszcze atrakcje czekają na Ciebie w Zadarze.

więcej...
 
Pag miasto w Chorwacji

Miasto Pag to urocze miasteczko położone na północnym wybrzeżu Chorwacji, na wyspie o tej samej nazwie. Znane jest przede wszystkim z produkcji serów, w tym słynnego sernika pagowego, oraz koronkarskich tradycji. Miasto Pag ma piękne, wąskie uliczki, które zapraszają do spacerów i odkrywania uroków tego miejsca. Zabytki, takie jak klasztor franciszkanów czy romańska katedra św. Marii, są pozostałościami po burzliwej historii miasta, którą można poznać podczas zwiedzania.

więcej...
 
Kośćiół w Nin Chorwacja

Odkryj urok miasta Nin, małego skarbu na chorwackim wybrzeżu. To historyczne miasto przyciąga nie tylko swoimi zabytkami, ale także urokliwymi plażami. W Nin znajdziesz szerokie piaszczyste plaże, oraz malownicze zatoczki i naturalne laguny. Zanurz się w krystalicznie czystych wodach Adriatyku, ciesz się orzeźwiającymi kąpielami i relaksem na białym piasku. Plaże w Nin są doskonałym miejscem na rodzinne wakacje.

więcej...
 
Wyspa Krk na Chorwacji

Wyspa Krk leży na północnym wybrzeżu Morza Adriatyckiego, niedaleko brzegów Chorwacji. Ta największa wyspa w Chorwacji stanowi prawdziwy raj dla entuzjastów przyrody oraz osób pragnących delektować się urokami Morza Adriatyckiego. Dowiedz się, jak harmonijnie splatają się przyrodnicze uroki wyspy i pasja twórców win, tworząc niepowtarzalne smaki, które przenikają każdy kieliszek wina z Krku.

więcej...
 

Jeżeli podoba Ci się moja strona możesz mnie wesprzeć kupując symboliczną kawę. Dziękuję!

Postaw mi kawę na buycoffee.to