Chorwacja - Portal podróżniczy

Krk wyspa

Wyspa Krk na Chorwacji

Wyspa Krk leży na północnym wybrzeżu Morza Adriatyckiego, niedaleko brzegów Chorwacji. Ta największa wyspa w Chorwacji stanowi prawdziwy raj dla entuzjastów przyrody oraz osób pragnących delektować się urokami Morza Adriatyckiego. Dowiedz się, jak harmonijnie splatają się przyrodnicze uroki wyspy i pasja twórców win, tworząc niepowtarzalne smaki, które przenikają każdy kieliszek wina z Krku.

więcej...
 
Pag miasto w Chorwacji

Miasto Pag jest jednym z najpiękniejszych miejsc na wyspie Pag w Chorwacji. Zlokalizowane na południu wyspy, to urocze miasteczko przyciąga turystów swoim niepowtarzalnym urokiem i bogatym dziedzictwem kulturowym. Spacerując wąskimi kamiennymi uliczkami miasta Pag, można podziwiać przepiękne zabytki architektury, które przypominają o długiej historii tego miejsca. Miasto Pag oferuje również wiele wspaniałych restauracji, gdzie można spróbować lokalnych specjałów, takich jak słynny pagowy ser, czy tradycyjne dania z owoców morza. Wieczorem warto odwiedzić lokalne bary i kluby nocne, aby poczuć klimat tutejszej imprezowej sceny.

więcej...
 
Wyspa Pag Chorwacja

Wyspa Pag w Chorwacji ma wiele do zaoferowania - od piaszczystych plaż do malowniczych zatoczek. Poznaj najlepsze miejsca do kąpieli i relaksu, odkryj tajemnice wyspy Pag i zanurz się w jej niezwykłym uroku. Odwiedź miasteczko Novalja, które przyciąga turystów dzięki swojemu życiu nocnemu i plaży Zrće, która jest jednym z najbardziej znanych miejsc do imprezowania w Chorwacji. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tym fascynującym miejscu w Chorwacji!

więcej...